• Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 3
  • Slide 4
  • Slide 5
  • Slide 6

Okna

Okna stanowią ważny element architektury każdego budynku. Zapewniają dostęp światła dziennego, a jednocześnie odpowiadają za izolację przed warunkami zewnętrznymi, w tym przed utratą ciepła z wnętrza domu. Dlatego tak ważna jest ich konstrukcja – szczelna, trwała funkcjonalna, a jednocześnie wyjątkowo estetyczna. Okna, które powstają w naszej fabryce w Grodzisku Mazowieckim, mają wszystkie wymienione cechy. Dlatego można je zaliczyć do wiodących produktów na rynku. Przyciągają uwagę atrakcyjnym wyglądem, tworząc efektowne uzupełnienie aranżacji domu. Są też bardzo funkcjonalne, a przemyślana konstrukcja i odpowiednio dobrane elementy wyposażenia sprawiają, że ich użytkowanie jest wyjątkowo łatwe. Ponadto odporność na zmiany temperatury powietrza w różnych porach roku oraz na promieniowanie UV gwarantuje, że przetrwają wiele lat w nienagannym stanie.

Okna, które produkujemy, wyróżniają się ponadczasowym designem, estetyką oraz wysokim komfortem użytkowania. Są też nowoczesne i praktyczne. Stanowią doskonałe uzupełnienie szklanych drzwi przesuwnych w nowoczesnej bryle budynku.

Zastosowanie polichlorku winylu, z którego zostały wykonane, pozwoliło zachować wysokie parametry termoizolacyjne przy jednoczesnym niskim koszcie produkcji. W efekcie wszystkie modele charakteryzuje atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Wymienione cechy naszych okien sprawiają, że zajmują one pierwsze miejsce w rankingach sprzedaży. Po tę niezawodną stolarkę okienną zapraszamy wszystkich klientów z Warszawy, Pruszkowa, Komorowa i innych miejscowości w województwie mazowieckim, a także z innych rejonów Polski.

 

Okucia Winkhaus

ulotka

 

Okucie Winkhaus activPilot ma certyfikaty poświadczające zgodność z normą ENV 1627-1630 w klasach 1 i 2.
ActivPilot to nowy na rynku, innowacyjny system okuć. Zastosowano w nim szereg udogodnień, zwiększających wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Okucie activPilot wyróżnia także atrakcyjny design.

Od ponad 150 lat Winkhaus stawia na jakość – bez kompromisów, a za to z dużym powodzeniem. Wprowadzając liczne innowacje, stale dba o podnoszenie standardów jakościowych. Produkty Winkhaus rozpętują najwyższy poziom zaawansowania technicznego w branży okuć. Od ich jakości zależy Twoje bezpieczeństwo.

Stosujemy tylko oryginalne klamki, których wzornictwo zapewnia harmonijną całość produktu końcowego. Ponadto wtedy, gdy to konieczne, chronią użytkowników przed włamaniem.

klamki

Do wyboru jest szeroka gama oklein okiennych, które mogą doskonale imitować kolor i strukturę drewna lub aluminium.

Folienmuster_neu_01 (3)1

 

tarcza

OKNA

Okna Schüco są nie tylko synonimem nowoczesności i funkcjonalności, ale też podwyższonego komfortu i estetyki.

celownik

DRZWI PRZESUWNE

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE WNĘTRZA I OTOCZENIA…Najważniejsze zalety: doskonała izolacyjność cieplna.