Firma Raven – lider w produkcji okien

fabryka okien

Firma Raven zajmuje się produkcją okien od 1997 roku, a wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło osiągnąć status lidera. Nie byłoby to możliwe bez nowoczesnego parku maszynowego wyposażonego w zaawansowaną technologicznie linię produkcyjną. Obecnie w fabryce w Grodzisku Mazowieckim powstają okna PCV oraz okna ze stali pod marką SCHÜCO łączące w sobie nowoczesność, trwałość i estetykę. W fabrykach Raven wytwarzane są dwa modele okien SCHÜCO:

  • SCHÜCO CORONA CT 70 – wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i wyjątkowo wąskimi profilami. Pięciokomorowe okna PCV zapewniają doskonałą izolację termiczną.
  • SCHÜCO Living MD – siedmiokomorowe okna o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła tworzone dla budownictwa pasywnego.

O jakości okien decydują elementy dodatkowe, czyli okucia i zabezpieczenia antywłamaniowe. W Raven stosowane są produkty uznanej firmy Winkhaus.

O oknach wiemy wszystko!

Stolarka okienna musi być niezawodna – dokładnie takie są nasze okna, które wyróżniają się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości, co sprawia, że jesteśmy liderem w branży. Fabryka okien Raven oferuje produkty szyte na miarę – nasi pracownicy dokonają pomiaru i doradzą w kwestii wyboru najlepszych rozwiązań. Sprostamy każdemu wyzwaniu i wykonamy najlepsze okna do twojego domu – niezależnie od tego, czy budujesz, czy remontujesz.

Nowoczesne budownictwo stawia nam nowe cele – wobec okien zastosowanie mają coraz surowsze wymogi w kwestii termoizolacji. Nie boimy się wyzwań i wciąż udoskonalamy nasze produkty, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować produkty zgodne z aktualnymi standardami technicznymi. Wykonamy zarówno duże przeszklenia w nowoczesnych drzwiach tarasowych HST, jak i standardowe okna o doskonałych właściwościach cieplnych i akustycznych. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i tworzymy spójną pod względem designu stolarkę.

Call Now Button