• Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 3
  • Slide 4
  • Slide 5
  • Slide 6

Fabryka okien Raven – o firmie

o-firmie

Raven to fabryka okien w Grodzisku Mazowieckim, która działa w branży od 1997 roku. Początkowe zaangażowanie w dostarczanie naszym Klientom usług związanych ze sprzedażą i montażem okien z czasem przerodziło się w ogromną pasję. Dzięki niej obecnie tworzymy projekty, które realizują ich marzenia.

W 1999 roku zdecydowaliśmy się na uruchomienie linii produkcyjnej, na której powstają drzwi i okna SCHÜCO. Według opinii ekspertów obecnie jest to najlepszy na rynku profil okien PCV. Lata praktyki i zdobywania nowych horyzontów wiedzy zaowocowały wieloma sukcesami w realizacji projektów.

Raven – okna z PCV w nowoczesnej technologii

W 2015 roku nasza fabryka okien Raven rozbudowała swój park maszynowy o nowoczesną linię technologiczną i rozpoczęła produkcję w Grodzisku Mazowieckim. Konstruujemy okna z wysokiej jakości profili PCV oraz stali marki SCHÜCO importowanych z Niemiec. Korzystamy z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, co gwarantuje najwyższą jakość rezultatu końcowego. Wykorzystujemy sprawdzone i rekomendowane techniki montażu.

Pozycja rynkowa, jaką obecnie zajmuje fabryka okien SCHÜCO, wyrosła z przekonania, że dokładnie i estetycznie wykonana stolarka okienna stanowi wizytówkę każdego mieszkania, domu czy biura. Poświadczeniem naszych doskonałych kwalifikacji są odpowiednie certyfikaty i atesty.

CERTYFIKAT PARTNERSTWA – pobierz

rzetelnafirma

Zalety uszczelek w Schüco EPDM

Okna Schüco właściwości

 

Swoje usługi realizujemy także w zakresie fachowego doradztwa technicznego. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i posłużymy radą w doborze odpowiedniego dla Państwa produktu.

 

POMIAR, DORADZTWO, DOSTOSOWANIE PRODUKTU DO POTRZEB KLIENTA.

 

 

 

 

 

tarcza

OKNA

Okna Schüco są nie tylko synonimem nowoczesności i funkcjonalności, ale też podwyższonego komfortu i estetyki.

celownik

DRZWI PRZESUWNE

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE WNĘTRZA I OTOCZENIA…Najważniejsze zalety: doskonała izolacyjność cieplna.