• Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 3
  • Slide 4
  • Slide 5
  • Slide 6

O firmie

o-firmie

Fabryka okien Raven

W branży okiennej działamy od 1997 roku. Początkowe zaangażowanie w dostarczanie naszym Klientom usług związanych ze sprzedażą i montażem okien z czasem przerodziło się w ogromną pasję tworzenia projektów realizujących ich marzenia.

 

W 1999 roku zdecydowaliśmy się na uruchomienie linii produkcyjnej drzwi i okien PCV w najlepszym na rynku, według wielu ekspertów profilu, jakim jest system SCHÜCO. Lata praktyki i zdobywania nowych horyzontów wiedzy zaowocowały wieloma sukcesami w realizacji projektów.

 

Rok 2015 to zakup nowoczesnej linii produkcyjnej i rozpoczęcie produkcji w Grodzisku Mazowieckim. Produkujemy okna z wysokiej jakości profili PCV oraz stali marki SCHÜCO importowanych z Niemiec. Przy świadczeniu naszych usług korzystamy z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, co gwarantuje najwyższą jakość rezultatu końcowego. Do prac wykorzystujemy sprawdzone i rekomendowane techniki montażu.

 

Nasza pozycja rynkowa wyrosła z przekonania, że dokładnie i estetycznie wykonana stolarka okienna stanowi wizytówkę każdego mieszkania, domu, czy biura. Na poświadczenie naszych doskonałych kwalifikacji posiadamy odpowiednie certyfikaty i atesty.

 

CERTYFIKAT PARTNERSTWA – pobierz

rzetelnafirma

Zalety uszczelek w Schüco EPDM

Okna Schüco właściwości

 

Swoje usługi realizujemy także w zakresie fachowego doradztwa technicznego. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i posłużymy radą w doborze odpowiedniego dla Państwa produktu.

 

POMIAR, DORADZTWO, DOSTOSOWANIE PRODUKTU DO POTRZEB KLIENTA.

 

 

 

 

 

tarcza

OKNA

Okna Schüco są nie tylko synonimem nowoczesności i funkcjonalności, ale też podwyższonego komfortu i estetyki.

celownik

DRZWI PRZESUWNE

DOSKONAŁE POŁĄCZENIE WNĘTRZA I OTOCZENIA…Najważniejsze zalety: doskonała izolacyjność cieplna.