Dlaczego warto zdecydować się na drzwi przesuwne?

Fabryka okien Schüco w Grodzisku Mazowieckim

Drzwi przesuwne doskonale łączą wnętrze pomieszczenia z otoczeniem. Dlaczego warto skorzystać z tego rozwiązania? W którym miejscu drzwi przesuwne sprawdzą się najlepiej?

Wykładnik nowoczesnego stylu

Drzwi przesuwne cieszą oko dzięki swoim niekwestionowanym walorom estetycznym. Stanowią gustowny i niesamowicie nowoczesny element domu. Wprowadzają element świeżości i stwarzają wrażenie tzw. otwartej przestrzeni.

Oszczędność miejsca

Drzwi przesuwne wykorzystują maksymalnie przestrzeń i pasują nawet do niewielkich pomieszczeń, np. korytarzy czy małych pokoi. Pozwalają zaoszczędzić nawet 8 m3 powierzchni.

Kreatywne wykorzystanie przestrzeni

W zależności od tego, czy są otwarte czy zamknięte, odmieniają wnętrze. Drzwi otwarte – optycznie ją zwiększają, zamknięte – w piękny sposób wydzielają pomieszczenia. Przeszklone drzwi przesuwne świetnie sprawdzą się w salonie jako wejście na taras czy ogród.  Ponadto takie drzwi sprawiają, że wnętrze staje się jaśniejsze i większe, a piękny widok na zewnątrz stanowi niebywałą dekorację ­– to wspaniałe połączenie domu z naturą.

Doskonała izolacja

Drzwi przesuwne szklane chronią przed utratą ciepła, a jednocześnie utrzymują je w pomieszczeniu. Nowoczesna technologia powoduje, że łatwo się przesuwają i zamykają. Ich obsługa jest bardzo prosta. System mocowania jest na tyle dobrze zaprojektowany, że nie pozwala na nieszczelność okien.

Szeroka gama modeli

Na rynku znajdziecie szeroki wybór drzwi przesuwnych. Występują w różnych kolorach. Możecie wybrać również typ otwarcia drzwi. My, w naszej fabryce okien w Grodzisku Mazowieckim, proponujemy modele CT 70 Easy Slide i SI 82 Thermo Slide. Są to rozwiązania, które idealnie dostosowują się do potrzeb budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Wygoda i profesjonalizm

System drzwi przesuwnych opiera się na nowoczesnej technologii. Dzięki temu sprawnie i bezszelestnie można je przesuwać, a ponadto przechodzenie przez próg jest łatwe i wygodne, bez żadnych utrudnień.

Call Now Button